Galavečer českého veteránismu 2020

Galavečer českého veteránismu 2020

Galavečer českého veteránismu bude zakončením bohaté uplynulé veteránské sezony 2019. Pořádající Federace klubů historických vozidel České republiky a její Kulturní komise se pro letošní ročník rozhodly přijmout nabídku na jeho konání v důstojném a krásném prostředí budovy Autoklubu České republiky v pražské Opletalově ulici. V sobotu 1. února 2020 se zde sejdou zástupci všech tří subjektů sdružujících veteránská hnutí po celé ČR, tedy s FKHV ČR také Asociace Veteran Car Clubů v Autoklubu ČR a Asociace klubů historických vozidel ČR.

Vyhlášeni budou vítězové Poháru Federace 2019 v kategoriích auto a moto, včetně ocenění absolutního vítěze roku 2019, a dále organizátoři vybraných akcí do tohoto Poháru. Účastníci, mezi kterými budou i motorističtí novináři, se seznámí s výčtem akcí, jejichž organizátoři jsou přihlášeni a evidováni jako zájemci o zapsání do Poháru Federace 2020.

Do síně slávy bude slavnostně uvedena osobnost českého veteránismu.

Jedním z vrcholů letošního Galavečera českého veteránismu 2020 bude také vyhlášení vybraných unikátních renovací historických vozidel představených poprvé v uplynulé sezoně. Do této ankety byly navrženy pozoruhodné vozy, které uvede odborná porota ve složení JUDr. Ladislav Samohýl, Petr Kožíšek a Stanislav Karger ml. Víc zatím organizátoři neprozrazují, ale těšit se můžeme na vozidla československé výroby z meziválečného období.

Po oficiálním vyhlášení následuje společenská část, hudba, tanec a dobré jídlo.

Celým programem Vás budou provázet Barbora Černošková a Petr Král.

Více informace včetně vstupenek naleznete na stránkách www.fkhv.cz.

Těšíme se na Vaši účast.

Organizační tým kulturní komise FKHV ČR

Datum zveřejnění

28.1.2020

Zdroj informací

FKHV ČR

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Otestujte Váš motor

MotorCheckUP
Zjistěte stav motoru Vašeho veterána!
Jednoduché, levné a kvalitní...

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.4067 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál