Servind

Oddělení JLR Classic představuje moderní multimediální systém určený pro klasické automobily

Oddělení JLR Classic představuje moderní multimediální systém určený pro klasické automobily

Divize Jaguar Land Rover Classic zařadila do své široké nabídky dílů a příslušenství nový multimediální systém. Ten přináší klasickým automobilům moderní funkce, ale díky retro designu vypadá naprosto autenticky.

Nový multimediální systém má velikost 1 DIN (184 x 53 mm), a proto může být použit u většiny historických automobilů využívajících elektrickou síť se záporným pólem na kostře. Systém obsahuje navigaci nabízející až 32 jazyků, možnost připojit chytrý telefon, Bluetooth, příjem digitálního signálu DAB/DAB+, stejně jako příjem klasických rádií v rámci FM a AM.

Pro automobily Jaguar a Land Rover jsou navíc k dispozici čtyři varianty. Systém s označením Jaguar je dostupný v chromovém a černém provedení, verze s označením Land Rover je dostupná v černé nebo se stříbrným hliníkem.

Navigace s mapovými podklady pro Evropu je zobrazována na displeji o velikosti 3,5 palce s vysokým rozlišením umístěným mezi tradičními otočnými ovladači a tlačítky. Mapa může být zobrazena v režimu 2D, 3D, nebo lze využít navigační pokyny za pomoci jednoduché šipky. Systém obsahuje také dopravní upozornění prostřednictvím TMC zpráv.

Další důležité vlastnosti nového multimediálního systému:

  • Funkce pro telefon, které zahrnují přenos telefonního seznamu přes Bluetooth, možnost připojit až čtyři zařízení, z každého zařízení lze přenést až 1 250 kontaktů
  • Integrovaný mikrofon
  • Jazyky systému: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština
  • Až 32 jazyků dostupných pro navigační pokyny

Všechny varianty systému Jaguar Land Rover Classic Infotainment lze objednat od 7. září 2018 na stránkách www.jaguarclassicparts.com. Předběžná cena začíná od 34 400 Kč bez DPH. Montáž provádí Jaguar Land Rover Classic Works ve Warwickshire, stejně jako vybraní autorizovaní prodejci Jaguar a Land Rover.

Datum zveřejnění

14.9.2018

Zdroj informací

Grayling Czech Republic

Fotogalerie

Výběr jazyka

Oldtimer Messe Tulln 2024

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2373 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál