Servind

VW Bus Festival oslaví revival v roce 2023

VW Bus Festival oslaví revival v roce 2023

VW Bus Festival 2023 bude to největší setkání svého druhu na světě, které Volkswagen Užitkové vozy uspořádá ve dnech 23. až 25. června 2023. Organizátoři očekávají, že na festival v Hannoveru přijede z celého světa více než 100 000 návštěvníků.

Společenství fanoušků modelů Bulli bude po tři dny slavit, poslouchat živou hudbu, zasvěceně diskutovat a kempovat. Festival bude výrazem jejich životního postoje. Prodej vstupenek do kempu začne již zanedlouho. Zájemci si mohou parkovací místo rezervovat od 15. srpna 2022. Stejně jako při legendárním setkání vozů VW Bus v roce 2007 se parkoviště na výstavišti promění v kemp pro více než 6000 vozů Bulli.

VW Bus Festival v roce 2007 přilákal tisíce fanoušků vozů Bulli a dodnes je považován za vrchol mezi akcemi věnovanými modelu VW Bus. Byla to akce, která byla svou formou a velikostí jedinečná. A právě na ni chce Volkswagen Užitkové vozy navázat v roce 2023. Vítány jsou aktuální i historické modely VW Bus – od T1 přes všechny jeho nástupce až po nový Mutlivan s plug-in hybridním pohonem a nový elektrický ID. Buzz.

Vstupenky do kempu od 29 eur

Zájemci si mohou rezervovat vstupenky na VW Bus Festival 2023 výhradně on-line na www.vw-bus-festival-2023.de. Vstupenky do kempu lze pořídit již za 29 eur na celý víkend! V ceně je zahrnuto parkoviště pro Bulli a spol. v kempu, volný přístup k sanitárnímu zařízení v kempu a volný vstup do festivalového areálu s různými výstavami, tržištěm s díly a velkým podiem, na němž poběží rozmanitý program. Zájemci mohou do své rezervace zahrnout až tři další osoby. Možná bude také rezervace ve speciální zóně pro rodiny. Obecně mají děti do šesti let vstup zdarma, děti a mládež do 17 let zaplatí za víkend 15 eur. Později bude zahájen prodej denních vstupenek (bez vozidla).

Kluby fanoušků vozů Bulli mohly na akci s předstihem přihlásit velké skupiny. Značka Volkswagen Užitkové vozy je k tomu vyzvala na sociálních sítích. Organizační tým již po několika dnech zaznamenal počet žádostí, který výrazně převýšil počet dostupných parkovacích míst v klubové zóně. Zájemci, kteří nedostali místo v klubové zóně, si mohou zajistit účast v rámci prodeje vstupenek pro veřejnost. Na začátku prodeje bude k dispozici dostatek vstupenek pro ostatní parkovací zóny.

Volkswagen Užitkové vozy poskytne současně se spuštěním prodeje vstupenek také podrobnější informace o festivalu. Na oficiálních kanálech značky na sociálních sítí budou fanoušci informováni o zahájení předprodeje. Na veteránských setkáních a vybraných automobilových veletrzích budou k dispozici oficiální festivalové nálepky, které jsou mezi řidiči vozů Bulli velmi žádané.

Datum zveřejnění

08.08.2022

Zdroj informací

Volkswagen užitkové vozy

Foto: Volkswagen užitkové vozy

Fotogalerie

Výběr jazyka

Oldtimer Messe Tulln 2024

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2632 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál