Servind

BMW Lifestyle uvádí kolekci GOODS WITH FREUDE

BMW Lifestyle uvádí kolekci GOODS WITH FREUDE

Promyšlené detaily, decentní styl, udržitelný materiál: BMW mění svou lifestylovou kolekci na řadu GOODS WITH FREUDE. Všechny kusy kolekce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných a zdroje šetřících materiálů a zaujmou paletou nadčasových barev. Šály, ponožky, topy a sukně lze libovolně kombinovat. Podtrhují individuální styl nositele a zároveň vyzdvihují udržitelnost. BMW Lifestyle zde dokazuje, že kvalita nemusí být křiklavá, aby vynikla.

BMW Lifestyle zvolilo prémiové materiály a minimalistický design. Tato ležérní a přitom působivá řada produktů byla vytvořena ve spolupráci s licenčním partnerem stichd. Prémiové oblečení je vyrobeno z materiálů s dlouhou životností. Na trika byla použita organická bavlna, zatímco na podšívky a šály recyklované prachové peří Re:Down.

Kolekce je navržena pro mladší cílovou skupinu a milovníky životního stylu, které oslovuje výrazná chladnost prvotřídního spolutvůrce: umělec Joshua Vides pro exkluzivní 12dílnou kolekci záměrně a v rámci principu „understated cool“ zvolil střídmou barevnou paletu. Jeho grafický design je inspirován street artem západního pobřeží USA a lowriderovou scénou.

GOODS WITH FREUDE nabízí dokonalé kousky pro každý den, každou náladu a každý okamžik. Patří mezi ně měkký svetr MICRO DOT SWEAT CREW ze stoprocentní organické bavlny s minimalistickým vyšitým nápisem FREUDE na rukávu, který je specifickým prvkem kolekce. Loga BMW a FREUDE jsou elegantním detailem jednotlivých věcí z této kolekce. Šála FREUDE a čepice FREUDE podtrhují minimalistický design a poslání kolekce poskytovat doplňky, které lze libovolně kombinovat. Možná se však novým oblíbeným produktem módní generace Z stanou třeba hravé ponožky FREUDE CREW SOCK s vyšitým logem.

GOODS WITH FREUDE dává také najevo historický odkaz BMW. Bunda FREUDE MECHANICS je poctou identitě BMW a současně i výrazným prvkem kolekce. GOODS WITH FREUDE zde razí novou cestu od klasických „merchandise“ produktů směrem k moderní kolekci.

GOODS WITH FREUDE: povinná výbava

Vesta INSULATION GILET a bunda INSULATION JACKET jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného nylonu a mají podšívku ze 100 % Re:Down a také vodoodpudivou vrstvu pro vlhké a chladné dny. Kolekce obsahuje i jednoduchou klasiku, jako jsou trika, polo-trika a pohodlné mikiny. Styl ztělesňuje kombinaci sportovnosti a elegance, která se hodí jak pro nenápadné pracovní outfity, tak pro sportovní volnočasové styly. Kombinace moderního designu, udržitelných materiálů a snahy o kvalitu a trvanlivost je vlastní všem produktům této kolekce a je tím, co z ní dělá GOODS WITH FREUDE.

Produkty BMW M – elegantní materiály se snoubí s funkčností

Produkty BMW M v této kolekci neoslovují pouze fanoušky značky BMW. Sportovnost a funkčnost se zde snoubí s vysoce kvalitními materiály a důrazem na detail. V centru pozornosti jsou bílé a krémové tóny, které jsou rozbité černou a zemitými barvami, přičemž samotné označení je spíše nenápadné.

Zatímco řada BMW M působí minimalisticky a zdrženlivě, produkty BMW M street jsou naopak nápadné a přitahují pozornost. Logo BMW M a ikonické barvy zde hrají hlavní roli. Ležérní triko Contrast M Oversized T-Shirt je každodenním společníkem, který díky svému oversized střihu, barevným M pruhům a logu M poutá pozornost. Totéž platí pro oversize mikinu Contrast Sweat Hoodie.

Datum zveřejnění

23.11.2022

Zdroj informací

BMW Group

Fotogalerie

Výběr jazyka

1000 mil 2024

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2766 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál