Servind

Legendární GTI Treffen se uskuteční 26. až 28. července 2024 ve Wolfsburgu

Legendární GTI Treffen se uskuteční 26. až 28. července 2024 ve Wolfsburgu

Wolfsburg se příští léto stane novým domovem komunity fanoušků modelů GTI. Legendární setkání s mottem „Coming Home – Reloaded“ se uskuteční ve dnech 26. až 28. července 2024 v blízkosti stadionu fotbalového klubu VfL Wolfsburg a bude organizováno ve spolupráci s návštěvnickým komplexem Autostadt. Kromě prezentací vozidel, kulturních vystoupení a klubových setkání čeká na fanoušky vozů GTI mnoho dalších aktivit a překvapení.

Imelda Labbé, členka představenstva odpovědná za prodej, marketing a poprodejní služby značky Volkswagen osobní vozy, podává k nové podobě legendárního setkání následující vysvětlení: „GTI není jedinou ikonou – i GTI Treffen si v průběhu desetiletí vydobylo kultovní postavení. Vnímáme, že je důležité, abychom dali komunitě GTI nový domov v srdci naší značky, zde ve Wolfsburgu!“ Volkswagen oznamuje datum s velkým předstihem, aby měli fanoušci dostatek času pro plánování své účasti. Velká GTI party se uskuteční poslední víkend v červenci 2024.

GTI – tato tři písmena již téměř půl století symbolizují sportovnost, emoce a dynamiku. Komunita fanoušků kultovní značky se i dnes na celém světě neustále rozrůstá. Její členové se pravidelně setkávají v klubech a v komunitách GTI si vzájemně vyměňují informace. Od roku 1982 se největší GTI Treffen tradičně konalo u jezera Wörthersee v Rakousku. Zastupitelstvo obce Maria Wörth se však na začátku roku 2023 usneslo, že už konání každoroční akce na svém území nepovolí. Volkswagen se proto rozhodl, že bude GTI Treffen hostit ve svém sídle ve Wolfsburgu. Oficiální GTI Treffen, která doplňovala akce u jezera Wörthersee, se za branami výrobního závodu Volkswagen konala již v letech 2017 a 2018.

Datum zveřejnění

25.10.2023

Zdroj informací

Porsche Česká republika s.r.o.

Výběr jazyka

1000 mil 2024

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2562 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál